Dlaczego wybraliśmy Comarch Optima?

Jest to program stworzony z myślą o rynku małych i średnich firm działających w różnych branżach. Zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji – modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.

 

Możliwość pracy na wspólnej bazie
Klient nie ponosi wysokich kosztów zakupu pełnego oprogramowania, może natomiast:
1. wybrać i nabyć tylko potrzebne mu moduły, np. moduł HANDEL, z którego biuro rachunkowe może samo pobierać dane do księgowania.
2. korzystać z potrzebnych modułów udostępnionych na serwerze TRUSTon.

 

Pulpit Klienta
W pełni zintegrowany z Comarch Optima, dzięki czemu zapewnia dostęp do danych firmowych (skanów faktur, płatności, deklaracji, zestawień księgowych, danych kadrowych). System generuje również automatyczne powiadomienia e-mail/SMS do wybranych zdarzeń, a także umożliwia chat do faktur z dedykowanym Opiekunem Klienta. Dostęp 24/7.

 

Comarch ERP XT
To szybkie fakturowanie online. W ERP XT wystawisz fakturę w 10 sekund i wyślesz ją do klienta jednym kliknięciem. Rozwiązanie pozwala również po zakończeniu miesiąca jednym kliknięciem przesłać wszystkie faktury sprzedażowe do biura rachunkowego, bez tradycyjnego drukowania, skanowania czy też dostarczania faktur do biura.

 

Korzyści dla Twojej firmy:

  • bezpłatny dostęp;
  • ponadprzeciętna ergonomia pracy;
  • nowoczesny interfejs użytkownika;
  • szybkie wystawianie dokumentów handlowych;
  • dostęp 24h/dobę z dowolnego komputera przez przeglądarkę internetową;
  • przesyłanie dokumentów do biura rachunkowego obsługującego daną firmę.

Sprawdź naszą wizytówkę na portalu iKsiegowosc24.pl.

Powrót